Menu
Emocje / Wiedza

Notesy rozwojowe

Zapraszam Cię już teraz do zamówienia swojego notesu „Co powiedziałaby miłość?”

To notes z 50 pytaniami rozwojowymi na temat miłości – jako wartości, miłości partnerskiej, ale tez miłości do siebie. To emocjonalne ćwiczenie, podróż, pozwalająca Ci odkryć Twoje definicje i znaki zapytania dotyczące miłości.

DO BUTIKU


Zapraszam Cię już teraz do zamówienia swojego notesu „Co powiedziałaby przyjaźń?”

To notes z 50 pytaniami rozwojowymi na temat przyjaźni.  Umiejętność przyjaźnienia się to najbardziej złożona kompetencja społeczna. A ja uważam się za ekspertkę od przyjaźni. Mam w tym bogate i piękne doświadczenia. Dzięki nim zapraszam Cię do eksplorowania tej pięknej ludzkiej relacji. To emocjonalne ćwiczenie, podróż, pozwalająca Ci odkryć Twoje definicje i znaki zapytania dotyczące przyjaźni.

DO BUTIKU


Zapraszam Cię już teraz do zamówienia swojego notesu „Co powiedziałaby płynność?”

To notes z 50 pytaniami rozwojowymi na temat płynności funkcjonalnej.  Płynność funkcjonalna to taka umiejętność psychologiczna, która pozwala Ci odpowiadać świadomie na to, co przynosi rzeczywistość. Dzięki ćwiczeniu płynności będziesz komunikować się lepiej, wyrażać siebie prawdziwą, budować dorosłe związki, tworzyć mądre relacje osobiste i zawodowe. Jestem jedną w 4 w Polsce specjalistek od Płynności Funkcjonalnej i w tym zeszycie zabieram Cię w podróż, pozwalającą Ci odkryć Twoje definicje i znaki zapytania dotyczące świadomego bycia w świecie.

DO BUTIKU

Brak komentarzy

    Podziel się komentarzem