Menu
Wiedza

Warsztaty Wschodząca ZIEMIA

Kochana Kobieto

To już druga odsłona podróży przez żywioły. Na tym warsztacie popracujemy z żywiołem Ziemi. Ziemia to to, co materialne – nasze ciała, nasze granice, nasza stabilność, nasz stosunek do pieniędzy i seksualności. Ale też nasza moc, sprawczość, kontakt z innymi i z naturą.

Po co nam ten warsztat?

Przede wszystkim, żeby poświęcić 3 pełne doby tylko i wyłącznie dla siebie. Po to, by podarować sobie przestrzeń na spotkanie naszej najwspanialszej przyjaciółki – siebie samej. Po to, by w bezpiecznej, pełnej zaufania przestrzeni posłuchać opowieści innych kobiet, takich jak my, wrażliwych, delikatnych, ale pełnych mocy i ciekawości świata. Po to, by w podróży przez życie przejść kawałek dalej, poznać kolejną przestrzeń na mapie naszego Ja.

Co będziemy robić?

– Będziemy pracować z przekonaniami na temat naszego ciała. Każdy ma ciało. Ciało jest piękne i mądre, ale też stało się tablicą na etykiety. Pogadamy o wstydzie, o emocjach jakie wywołuje w nas cielesność.

– Będziemy sprawdzać jak szczelne są nasze granice. Czy umiemy je stawiać? Czy jesteśmy mistrzyniami budowania murów obronnych i zbroi?

– Będziemy eksplorować co oznacza dla nas być sprawcza. Co oznacza być stabilna. Czy zawsze muszę być opoką? Kiedy i jaka mogę być

– Będziemy podróżować od kobiety normalnej – takiej, jaką chce nas widzieć społeczeństwo do kobiety naturalnej, cyklicznej, uważnej na potrzeby własnego ciała i własnych emocji.

Plan warsztatów

Czwartek 6.10.2022

16.00 – przyjazd, zakwaterowanie
17.00 – 19.00 Warsztat powitalny (będzie tańczone 😊)
19.00 – wspólna kolacja i pogaduchy

Piątek 7.10.2022

7.00 – joga kundalini na powietrzu (opcjonalnie dla chętnych)
8.00 – śniadanie
9.00 – 13.00 Warsztat Mam Ciało, jestem ciałem
13.00 – 15.00 lunch, spacer, pływanko, opalanko
15.00 – 19.00 Warsztat – Moje granice
19.00 – grill/ognisko, śpiewy, tańce hulańce, jacuzzi

Sobota 8.10.2022

7.00 – joga jin na powietrzu (opcjonalnie dla chętnych)
8.00 – śniadanie
9.00 – 13.00 Warsztat – Wewnętrzna Kobieta, wewnętrzny Mężczyzna – sprawczość
13.00 – 15.00 lunch, spacer, pływanko, opalanko
15.00 – 19.00 Warsztat – Kobieta normalna – kobieta naturalna, ceremonia kakao
19.00 – grill/ognisko, śpiewy, tańce hulańce, jacuzzi

Niedziela 9.10.2022

7.00 – joga (opcjonalnie dla chętnych)

8.00 – śniadanie

9.00-11.00 podsumowanie

11.00 – pożegnanie, wyjazd

Jak będziemy pracować?
W obszarze związanym z przekonaniami będziemy pracować w oparciu o psychologiczne metody Analizy Transakcyjnej, w szczególności skryptu życiowego, programów, wewnętrznego Dziecka. W obszarze związanym z ciałem będziemy używać ćwiczeń pochodzących z BioDevelopment™ i z tantry (rozumianej jako praktyka rozwoju, nie ćwiczeń seksualnych).
Będziemy doświadczać, gadać, śmiać się, tańczyć (tylko jeśli ktoś lubi) i ogólnie cieszyć się tą wspólną przygodą. Będzie nas maksymalnie 12 osób (włącznie ze mną).

Kim jestem?
Nazywam się Magda Sadłowska i jestem psycholożką, psychoedukatorką. Jestem też nauczycielką tantry. Łączę metody pracy z przekonaniami opartymi na nurcie psychologii integrującej, nurcie analizy transakcyjnej z metodami wywodzącymi się z pracy z ciałem – somatic experiencing, healling tantra, BioDevelopment (metoda pracy z ciałem oparta na ruchu, spontaniczności, przywołująca dziecko wolne w nas).
Jestem też mamą, przyjaciółką, podróżniczką i bajarką. Kocham pracę warsztatową z kobietami. Uważam, że wszystkie jesteśmy nauczycielkami. Ja tylko tworzę przestrzeń, by nasze wyjątkowe, wspaniałe historie wybrzmiały i zapisały się na zawsze.

To wszystko odbywać się będzie w przepięknym miejscu Anahata Siedlisko&Spa nieopodal Sejn.
Do naszej dyspozycji będzie willa o bardzo wysokim standardzie z kominkiem, salonem, jadalnią, grillem, miejscem na ognisko, sauną, jacuzzi, basenem.
Pokoje są 4, 3 i 2 osobowe – każdy luksusowy, nowoczesny, z boskim widokiem.
Codziennie będziemy mieć serwowane śniadania przyrządzone z miejscowych produktów: chleb upieczony przez miejscową mistrzynię, sery, powidła, warzywa, owoce, dżemy, miody, smakołyki. Przy pięknej pogodzie zjemy pyszny lunch w ogrodzie, a wieczorem pobiesiadujemy przy ogniu lub grillu. Na warsztatach jemy przeważnie wegetariańsko – choć zawsze jest bonusowy plater dla tych z nas, które lubią mięsiwa.
Z Anahaty jest tylko 200 kroków do krystalicznie czystego jeziora. Nad jeziorem lub w willi można skorzystać z masaży, wykonywanych przez Beatę – właścicielkę Anahaty i rehabilitantkę (masaże 100 zł dodatkowo płatne Beacie).

Cena warsztatu:

2400 zł brutto. Wystawiam faktury VAT.

Rezerwacja miejsca następuje po opłaceniu zaliczki w wysokości 1000 zł na konto: 21 1020 1332 0000 1002 1248 7015 w tytule: imię i nazwisko, warsztat wrzesień

Jeśli masz pytania – pisz, dzwoń msadlowska@pro-fis.pl tel 667393307

Brak komentarzy

    Podziel się komentarzem