Menu
Blog

Po co komu warsztaty rozwojowe?

Miałam takie momenty, kiedy byłam naprawdę zmęczona czytaniem książek, uczeniem się i podnoszeniem kwalifikacji. Robiło mi to w głowie tak, że im więcej się uczę, tym mniej wiem. Klasyczna uświadomiona niekompetencja. Taki moment tuż przed pełnią umiejętności. Tuż, tuż, już prawie…

I wtedy właśnie miałam najbardziej po kokardę i dawałam sobie spokój. Bo co będzie, kiedy już osiągnę mistrzostwo (o ile to w ogóle możliwe)? Jak już będę najmądrzejsza z całej wsi? Usiądę przed lustrem i co? Przypnę sobie medal prymuski? Dam sama sobie świadectwo z czerwonym paskiem? Wtedy właśnie stwierdzałam: chrzanić to.

I wiecie co? Miałam rację, intuicyjnie.

Bo ten cały rozwój nie jest o mistrzostwie, o byciu lepszą, naprawianiu czegokolwiek. Rozwój jest po to, żeby siebie po prostu zobaczyć. A potem sobą się zachwycić.

Żeby zobaczyć też innych zachwycających i zrozumieć, że nie jest się samemu. Że są ludzie, z którymi dzielisz pasje, doświadczenie, czasem zgryzoty, ale nie jesteś sama.

Rozwój jest po to, żeby zachwycić się tym, ile mogę dać i ile mogę dostać od innych, poczuć się całkowicie bezpiecznie w tej wymianie.

Jeśli masz ochotę poszukać tej drogi do zachwytu i poznać innych wspaniałych podróżników to spójrz na miejsca i przestrzenie, które przygotowałam, żebyś mogła to zrobić. Zapraszam Cię na moje warsztaty w 2022 roku. Nie zamierzam być Twoją nauczycielką, bo sama już wszystko wiesz. Będę Twoją towarzyszką. Idziesz ze mną? 😊

17 stycznia – 7 marca 2022 r –SMAK DOBREGO ŻYCIA warsztaty online

6 spotkań online na zoom ze mną oraz z Zofią Grabowską Sznajder psychodietetyczką. Warsztaty dla tych, którzy chcą zmienić styl życia, poprawić swoje relacje z jedzeniem i ciałem, poczuć się wspaniale przy stole i przed lustrem.

3-6 luty 2022 r. – Wschodząca OGIEŃ warsztat stacjonarny Poczopek woj.podlaskie

Warsztaty dla kobiet, które kochają poszukiwania odpowiedzi na trudne pytania. W tej edycji będziemy doświadczać tego, co nas rozpala, co grzeje, co parzy. Będziemy tworzyć swoją własną opowieść o naszej mocy tworzenia i zmieniania. Na warsztatach WSCHODZĄCA jest sporo kobiecej magii i tajemniczości 😊

10-13 marzec 2022 r. SMAK DOBREGO ŻYCIA warsztat stacjonarny Mazury

Warsztat współprowadzony z Zofią Grabowską Sznajder psychodietetyczką.

Spotkamy się w pięknym miejscu na łonie przyrody, będziemy doświadczać swoich przekonań na temat jedzenia, jego roli w naszym życiu. Przyjrzymy się temu, jak wygląda nasza codzienność na talerzu i poza nim. Czy jest świadoma, czy rządzą nią schematy? Przyjrzymy się temu, co chcemy zmienić, a co decydujemy się zostawić. Utulimy nasze ciała pysznym prostym jedzeniem, które same będziemy przygotowywać i różnymi formami relaksacji i medytacji.

12-15 maja 2022 r. WSCHODZĄCA warsztat stacjonarny Poczopek woj.podlaskie

Warsztaty WSCHODZĄCA II edycja. Zaproszę Was w podróż po archetypach, postaciach kobiety, których używamy na co dzień. Które z nich lubimy, których się boimy? Ile z innych jest w nas? Na tych warsztatach pracujemy narracyjnie – za pomocą baśni i opowieści. Doświadczamy innych, a tak bliskich kultur, wchodzimy w niedostępne w życiu codziennym role, by sprawdzić, ile jeszcze rzeczy możemy. Spotykamy mądrość kobiet, które były przed nami, siadamy w kręgu i doświadczamy szczypty magii. Sprawdzamy, co w nas potrzebuje wzejść. Budujemy siostrzeństwo.

25 – 26 czerwca 2022 r. MAPA MOJEGO JA i MAPA MOICH MARZEŃ warsztaty jednodniowe w Brukseli, dostępne też w pakiecie 2 dniowym

Mapa mojego JA

Jednodniowy warsztat dla Polek mieszkających w Belgii. Podczas tego spotkania popracujemy nad pewnością siebie, asertywnością i poczuciem własnej wartości. Zmiana miejsca życia jest bardzo odważnym krokiem i uczestniczki tego warsztatu to z pewnością dzielne podróżniczki. Ale zmiana miejsca to też wiele nowych niepewności. Popracujemy nad tym, jak na co dzień używać skarbów, których poszukamy na Mapie Mojego Ja.

Mapa moich Marzeń

Jednodniowy warsztat dla Polek mieszkających w Belgii. Podczas tego spotkania przyjrzymy się naszym marzeniom, planom, celom. Czy sięgamy po swoje marzenia? Co nas powstrzymuje? Zrobimy piękną mapę marzeń.

8 – 11 września 2022 r. WSCHODZĄCA Kobiecość

Warsztaty skoncentrowane na tym, co wpływa na nasze postrzeganie kobiecości. Będziemy pracować z ciałem, emocjami, barierami i schematami. Przyjrzymy się relacjom, jakie budujemy i jakich się trzymamy. Zanurkujemy w relację z samą sobą, z esencją naszej kobiecości. Na tym warsztacie będziemy pracować w oparciu o praktyki tantryczne (uwaga! na warsztacie nie będzie żadnych praktyk seksualnych, masaży, ani tego, co powszechnie w mediach kojarzy się z Tantrą).

Brak komentarzy

    Podziel się komentarzem